Новини про м'ясо

Правда і міфи про свинину в Україні: АСУ організовує зустріч зі ЗМІ

Останнім часом в інформаційному просторі України з’являються новини про контрабанду свинини, недобросовісних виробників, що продають неякісне м’ясо, африканську чуму свиней та ін. З метою запобігання поширення недостовірних даних та збереження іміджу вітчизняних виробників, Асоціація “Свинарі України” запрошує представників ЗМІ на прес-конференцію “Правда та неправда про вітчизняне свинарство і свинину, яку споживають українці”, яку заплановано на 15 травня.

“Некомпетентність та особисті інтереси зацікавлених сторін шкодять вітчизняним виробникам. Споживача переконують, що він годує дітей неякісним зараженим контрабандним м’ясом. Платить зі свого гаманця за технологічні помилки свинарів. Купує продукт, вироблений шляхом відкатів, корупції та сірих схем. Цьому треба публічно покласти край! З цією метою Асоціація “Свинарі України” об’єднає представників бізнесу і компетентних відомств, щоб обговорити реальний стан справ і спростувати неправдиві заяви”, — зазначають в АСУ.

Варто додати, що 40% обсягу промислової свини в країни виготовляють підприємства, що входять до складу Асоціації “Свинарі України”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button