Новини про м'ясо

Повністю відмовитись від імпорту свинини та курятини прагнуть Філіппіни

Філіппіни можуть стати втраченим ринком для експортерів свинини та курятини, якщо Міністерство сільського господарства та Бюро тваринництва країни відреагують на запит восьми сільськогосподарських та суміжних організацій, які просять припинити імпорт до кінця року.

“Видавання дозволів на імпорт м’яса та обмеження місцевого виробництва в цей критичний перехід призведе до зупинки роботи деяких господарств. Через конкуренцію дешевого імпорту відновлення виробництва свинини та птиці може затягнутись на 12-18 місяців. Можна просто уявити той грізний збиток, який це може принести мільйонам філіппінців, залежних від м’ясного сектора. Допомога нашим місцевим виробникам, включаючи виробників м’яса, комбікормів, транспортні компанії, потрібна для зменшення виснажливого впливу COVID-19 на економіку сільського господарства”, – йдеться у спільному зверненні представників галузі до влади.

Документ підписали лідери Філіппінської асоціації виробників кормів; Федерація виробників свинини Філіппін; Філіппінська палата сільського господарства та продовольства; Об’єднана асоціація виробників бройлерів та ін.

Згідно із заявою, філіппінський ринок уже насичений імпортним м’яса, що становить загрозу для місцевої промисловості. У відповідь міністр сільського господарства Вільям Дар зазначив, що уряд допускає лише імпорт знежиреної птиці, яку не можуть виробляти філіппінські фермери.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button