Новини про м'ясо

Поширення АЧС у Китаї допоможе збільшити прибутки світових експортерів свинини

Зниження цін на свинину, поширення африканської чуми свиней, торгові війни та інші негативні ринкові фактори зробили 2018 рік далеко не найуспішнішим для світових виробників свинини. Утім, фахівці прогнозують, що вже у першій половині 2019 року ситуація в галузі зміниться в кращий бік, оскільки Китай буде активно імпортувати свинину.

Джим Лонг, президент компанії Genesus Inc, зазначає, що минулого року компанії-виробники свинини не отримували великих прибутків, а іноді ціни на цей вид м’яса були нижчими, ніж собівартість виробництва (подібна ситуація протягом кількох тижнів спостерігалась на ринках США, Канади та Китаю). Виробники в КНР також постраждали від поширення вірусу АЧС. Порівняно успішним 2018 рік став лише для свинарів кількох країн: Мексики, Японії, Південної Кореї, Росії та Філіппін.

Однак, за словами експерта, зараз ринок Північної Америки поступово стабілізується. Там середній прибуток виробників уже складає близько 20 доларів США за голову. Також прогнозується, що Китай у першому півріччі 2019 року активно імпортуватиме свинину, через те, що місцеві виробники суттєво постраждали від АЧС. Зростання попиту на міжнародному ринку призведе до підвищення ціни на цей вид м’яса та нарощування прибутків основних світових гравців.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button