Новини про м'ясо

Поширення АЧС не стане на заваді зростанню експорту свинини

Світова економіка продовжує зростати, посилюючи попит на свинину в більшості країн. Не зважаючи на це, глобальне виробництво цього виду м’яса в 2019 році зросте лише на 1% до 114,6 млн. тонн з подальшою експансією Китаю та Сполучених Штатів. Такий розвиток подій на світовому ринку прогнозує Департамент сільського господарства США (USDA).

Слід зазначити, що поширення африканської чуми свиней в Китаї та недавнє виявлення цього захворювання в Росії вплинуло на продажі свинини. Для українських виробників АЧС також є проблемою: наприклад, за два попередні тижні Держпродспоживслужба зареєструвала 6 випадків захворювання у Сумській, Житомирській, Закарпатській, Миколаївській, Донецькій та Київській областях.

В USD вважають, що виробництво свинини в ЄС дещо скоротиться, оскільки ціни на свинину знижуються, а вартість кормів збільшується, це призведе до невеликого скорочення в племінному стаді. Тим не менше Європейський Союз залишатиметься головним експортером, особливо враховуючи зростання попиту в Азії.

В цілому в наступному році прогнозується зростання об’ємів глобальної торгівлі майже на 3%. Це зумовлено загальносвітовим посиленням попиту.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button