Новини про м'ясо

Популярність веганства не загрожує м’ясній промисловості Німеччини

У країнах ЄС зростає кількість прихильників дієт, що передбачають повну або часткову відмову від тваринних білків, як-от веганство, вегетаріанство, флекситаріанство (зменшення обсягів м’яса в раціоні). Утім, в Німеччині, з прихильністю споживачів до традиційних ковбас, сосисок і рульок, споживання м’яса залишається майже незмінним, навіть попри зростання популярності веганських рухів.

Хоча на початку 2019 року обсяги роздрібних продажів м’яса у ФРН знизились на 2,6%, продажі м’ясних страв у закладах громадського харчування зросли. Таким чином, на ринку Німеччини радше спостерігається тенденція не відмови від м’яса, а відмови від самостійного приготування продуктів тваринництва.

Наразі частка рослинних замінників м’яса на ринку ФРН не перевищує 1%.

Крім зростання популярності споживання страв в ресторанах, у Німеччині також збільшився попит на м’ясо з автоматів. У подібних вендингових машинах можна придбати не лише ковбасу чи м’ясні снеки, а й сире м’ясо у вакуумній упаковці або замариновані для барбекю стейки. Також нещодавно в таких автоматах почали продавати інші продукти, на які існує високий попит серед споживачів – яйця, молоко та ін. Наразі у Німеччині нараховується близько 570 тис. таких автоматів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button