Новини про м'ясо

Попри проблеми з експортом, поголів’я свиней в США зростає

Китай зменшить ввізні мита для американської свинини. Минулого ж року США мали значні проблеми з експортом свинини через обмеження доступу до ринку КНР. Це спровокувало помітне падіння цін на м’ясо свиней у Сполучених Штатах. Утім, такі проблеми на ринку не призвели до уповільнення розвитку галузі. Так, поголів’я свиней в країні минулого року зростало.

Чисельність свиней в США на 1 грудня була на 3% більшою, ніж роком раніше – 77,3 млн. голів. Про це свідчать дані, опубліковані Департаментом сільського господарства країни (USDA).

Зростання поголів’я племінних свиней було трохи меншим – 2%. У порівнянні з попереднім кварталом загальна кількість свиней трохи зменшилась, але племінне стадо збільшилось.

Свинина в холодному зберіганні також була рекордно високою, оскільки виробництво випереджає попит, незважаючи на збільшення продажів в Китай.

Кількість відбитих свиней за вересень-листопад досягла рекордного рівня – 11,09 млн голів.

Заплановані опороси у грудні-лютому в США мають бути на 1% вищими, ніж за аналогічний період минулого року. Цей показник є трохи вищим за попередні очікування.

Повторне відкриття китайського ринку стимулюватиме подальший розвиток галузі та підвищення котирувань американської свинини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button