Новини про м'ясо

Попри імпортні обмеження у Китаї дешевшає свинина

Незважаючи на те, що Китай відмовився від імпорту німецької свинини після того, як у Німеччині було виявлено африканську чуму свиней, за останніми даними Міністерства сільського господарства КНР, оптові ціни на свинину в азійській країні знизились.

Наразі Китай задовольняє близько 10% попиту на свинину за рахунок імпорту, 1,4% якого постачається з Німеччини. Однак попит на цей вид м’яса у країні впав через підвищення цін. Тим не менше, у жовтні ситуація може дещо змінитись.

Дункан Вайат, провідний аналітик ринків червоного м’яса у Раді з питань розвитку сільського господарства та садівництва (AHDB), зазначив: “Попри те, що Німеччина задовольняє лише незначну частину попиту Китаю, сільськогосподарські ринки можуть бути дуже чутливими до цін за незначних змін попиту та пропозиції. Можливо, ще рано говорити, як реагуватимуть ціни на ембарго”.

За даними Міністерства сільського господарства Китаю, оптова ціна на свинину знизилася з більш ніж 48 юанів / кг влітку до менш ніж 45,5 юанів / кг наприкінці вересня.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button