Новини про м'ясо

Помітно зріс обсяг імпорту свинини в Україну

У травні в Україну з-за кордону було ввезено 3,2 тис. тонн свинини. Це у три рази більше, ніж було імпортовано у квітні, та в 2,7 раза більше, ніж імпортували у травні 2019 року, повідомляє Аоціація “Свинарі України” (АСУ).

Головною причиною такої ситуації на ринку стало зростання цін на внутрішньому ринку України, в той час, коли на світовому ринку через кризу котирування свинини знижувались.

Найбільшими імпортерами м’яса свиней в Україну в травні були Канада, Польща та Німеччина. Разом ці країни минулого місяця ввезли близько 75% імпортної свинини.

“Наразі травневі обсяги імпорту найбільші за період з початку року та складають 48% надходжень свинини за п’ять місяців. З іншого боку, надходження свинячої сировини упродовж перших чотирьох місяців було малоактивним. Тож навіть з урахуванням такого сплеску імпортної активності зовнішня пропозиція свинини цьогоріч менша ніж у 2019-му — на 35% у натуральному вираженні та на 27% у валютному еквіваленті. Тоді за п’ять місяців на внутрішній ринок надійшло понад 10 тис. т свіжого, охолодженого та мороженого м’яса свиней сукупною вартістю 19,1 млн дол. США”, – повідомили в АСУ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button