Новини про м'ясо

Подорожчання свинини в Україні припинилось

Після двох тижнів стрімкого зростання цін на свиней забійних кондицій, на ринку України спостерігається відносний “штиль”. У Асоціації “М’ясної Галузі” (АМГ) повідомили, що на 25 тижні ціни живця впали в середньому на 37 копійок – з 48,1 грн за кілограм минулого тижня до 47,73 грн за кілограм. У АСУ середньою називають ціну 47,5 грн за кілограм свиней живою вагою.

“За отриманими даними, середня цінова позначка закупівлі свинини 25 тижня становила 47,73 грн/кг живої ваги. Учасники Асоціації “Свинарі України” повідомляють, що відповідна ціна становила 47,50 грн/кг. Ціна на американському ринку живої свинини цього тижня опустилась на кілька центів і дорівнювала 58,11 долара на cwt, що становить 1,28 долара на кілограм живої ваги. Німецька біржа не зазнала змін та знаходиться на відмітці 1,35 євро за кілограм”, – повідомили в Асоціації “М’ясної Галузі”.

На наступний тиждень аналітики АМГ прогнозують поступове зростання вартості живця. Передбачається, що ціни будуть коливатись від 45 до 48,5 грн за кілограм.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button