Новини про м'ясо

Податок на м’ясо можуть запровадити в Нідерландах

Нещодавно в Нідерландах було запропоновано запровадити високий податок на забій сільськогосподарських тварин. Зокрема, нові збори можуть застосовувати під час транспортування тварини на бійню.

Головна асоціація м’ясного сектору Нідерландів (COV) мобілізувалась проти пропозиції PvdD, що виступає за захист тварин. Політична сила ініціювала запровадження податку на забій тварин. Це може призвести до зростання ціни на м’ясо.

COV назвав цю пропозицію нереальною, небажаною та контрпродуктивною, оскільки вона є додатковим тиском для голландських фермерів. Згідно з його розрахунками, у разі затвердження це означатиме оподаткування фермерів сумою, що перевищує мільярд євро на рік. Через коронакризу виробники м’яса за останній рік мали труднощі з постачанням, подорожчанням кормів та зниженням цін на м’ясо. Тому в галузевій асоціації вважають, що зараз не час вводити новий податок.

За даними COV, податкові ставки, запропоновані PvdD, для деяких тварин мають однаковий або більший рівень, ніж ціна продажу м’яса. Тобто виробництво стане нерентабельним. Тому в асоціації назвали пропозицію політичною сили нереалістичною.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button