Новини про м'ясо

Почали діяти нові правила торгівлі з Великобританією

Перехідний період щодо Брекзиту закінчився 31 березня. Тому з 1 квітня почали діяти нові норми регулювання експорту продукції, зокрема м’яса та продуктів тваринництва, до Великобританії.

“Водночас ввезення підконтрольних товарів із Великої Британії з 1 квітня можливе у разі, якщо вантажі супроводжуються: погодженими двосторонніми формами ветеринарних сертифікатів, які опубліковані на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в розділі “Сертифікати на імпорт в Україну” – “Велика Британія”; або формами міжнародних сертифікатів, затверджених наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.07.2020 №1329 “Про затвердження форм міжнародних сертифікатів”, – повідомляють у Держпродспоживслужбі.

За словами очільниці відомства Владислави Магалецької для експорту з України до Великобританії вже погоджено 19 ветеринарних сертифікатів. зокрема, йдеться про торгівлю м’ясними напівфабрикатами, молочними продуктами, тваринними жирами та яйцями.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button