Новини про м'ясо

Після свят свині забійних кондицій подешевшають

Зниження попиту, а отже і цін на живець свиней в післясвятковий період є традиційним. Згідно з прогнозом від аналітиків Асоціації “М’ясної галузі” (АМГ), наступного тижня (з 18 по 24 січня) середні котирування свиней забійних кондицій коливатимуться від 36 до 37 гривень за кілограм. Таким чином, ціни знизяться в середньому на 1 гривню.

“Ринкова ціна ймовірно знизиться на 1 грн/кг в порівнянні з минулим тижнем. Така ціна обумовлена наступними факторами: традиційним зниженням попиту на свинину після новорічних та різдвяних свят; локдауном і різким зниженням попиту серед закладів HoReCa (готелі, ресторани, кафе); збільшенням пропозиції свиней від свинокомплексів, які зменшують поголів’я або припиняють роботу. Також буде тиснути дешевий імпорт свинини з ЄС, де собівартість набагато нижча за українську”, – вважають у АМГ.

Що ж до ситуації в інших країнах, то у Асоціації “М’ясної галузі” повідомили: в Бразилії та ЄС спостерігається незначне зниження котирувань (менше ніж 0,5%), а в США ціни за тиждень зросли на 1,86%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button