Новини про м'ясо

Після Брекзиту в Британії може знизитись попит на м’ясо

У країни Євросоюзу наразі заборонено імпортувати яловичину, оброблену гормонами, чи курятину, оброблену хлором. Та на ринку Великобританії існують побоювання, що після Брекзиту будуть ухвалені торгові угоди, які зроблять можливим ввезення такої продукції. Якщо це станеться, попит на м’ясо в країні знизиться. Про це свідчать дослідження інституту YouGov та галузевої організації AHDB.

Більш ніж половина опитаних британців зазначили: будуть менше купувати курятини та яловичини, якщо стане відомо, що на ринку з’явилось хімічно оброблене м’ясо. 83% респондентів сказали, що будуть більше звертати увагу на маркування продуктів, а 81% також уважніше вивчатимуть стан самого продукту перед покупкою.

Тим не менше, попередні дослідження AHDB показали, що часто споживачі не знають значення того чи іншого маркування (таких понад 50%) або ж не приділяють цьому належної уваги. Керівник відділу стратегічного планування AHDB Девід Свейлс зазначає, що після виходу на ринок Великобританії обробленої яловичини та курятини, більшість споживачів не буде уважно читати етикетки чи розбиратися в маркуванні, а просто відмовиться від певної групи продуктів, що призведе до зниження обсягів споживання м’яса в цілому.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button