Новини про м'ясо

Підсумки тижня: закупівельні ціни на свинину знижуються

Ринок свинини на початку липня продемонстрував зниження котирувань. Середня ціна на свинину живою вагою цього тижня склала 43,6 грн за кілограм, що на 1,8% менше, ніж минулого тижня. Ціновий діапазон по країні коливався у межах 42 – 44,5 грн за кілограм, утім у східних областях свині забійних кондицій реалізовувались за меншими цінами, ніж у центральних та західних регіонах, повідомляють аналітики Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

“Загострився міжрегіональний розрив цін. Так, якщо більшість заготівельників на Заході та в Центрі купували живець свиней по 43-44,5 грн/кг, то в східних областях нижній поріг цін перетнув позначку в 42 грн/кг. В якості причини такої розбіжності оператори озвучують відносну збалансованість попиту та пропозиції в більшій частині областей, тоді як на Сході спостерігається активніша пропозиція товарних свиней на тлі млявої реалізації”, – зазначили в АСУ.

Пропозиція свинини на ринку країни дещо знизилась через спеку і зменшення кількості кондиційних свиней. Утім, попит також дещо зменшився. З огляду на це, наступного тижня очікується зниження або ж стабілізація цін на свиней забійних кондицій. Подорожчання найближчим часом, за даними АСУ, очікувати не варто.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button