Новини про м'ясо

Підготовка до АЧС: Японія нарощує імпорт свинини

Канада та США є основними постачальниками свинини в Японії, обидві країни охоплюють рівні частки ринку – по 25%. Хоча виробництво свинини в країні було стабільним і в 2019 році склало майже 900 тис. тонн, імпорт в цю країну збільшився на 3,7%, досягнувши 960 тис. тонн свіжої та замороженої свинини, повідомило Міністерство фінансів Японії. До п’ятірки основних експортерів свинини до Японії, крім США та Канади, входять Іспанія, Данія (по 12% ринку) та Мексика (10%).

Внутрішній попит на свинину в Японії все ще залишається низьким, а ціни залишаються незмінними протягом останніх 12 місяців. Деякі аналітики вважають, що країна створює запаси свинини, якими зможе покрити дефіцит на ринку у випадку спалаху африканської чуми свиней.

“Зростання запасів переважає зростання імпорту. Внутрішні роздрібні ціни падають, що в цілому може свідчити про слабкий попит. Тому версія про підготовку до АЧС виглядає цілком передбачуваною”, – прокоментував провідний аналітик Ради з питань розвитку сільського господарства і садівництва Великобританії (AHDB) Дункан Вайят.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button