Новини про м'ясо

Переваги власної м’ясопереробки для свинарів

Щоб запустити власну переробку, свиногосподарство має інвестувати суттєву суму, утім, такі інвестиції порівняно швидко повертаються, а інтегрована структура виробництва має багато переваг, вважають члени Асоціації “Свинарі України”.

Власна переробка – це додана вартість і можливість не залежати від інших переробників, як це відбувається з власниками підприємств, що займаються лише вирощуванням свиней, говорить очільниця ТОВ “Зоотехнологія” Юлія Жельніо.

“У 2016-му році ми запустили забійний цех потужністю 1600-1800 голів на місяць, домоглися мінімальної собівартості забою за кілограм, вирішили вертикально інтегруватися в напрямку рітейлу та роздрібної торгівлі. У роздрібній торгівлі ми заробляємо додатково 12%. Ми самі диктуємо ринок, формуємо “моду”, формуємо традиції”, – розповідає пані Жельніо.

За словами директора ТОВ “Прилуки-ГарантБуд” Дмитра Рожка, наявність власного переробного цеху дозволяє покращити ситуацію й на самій фермі.

“Часом необхідно подивитися на свиней “з середини” для того, аби зрозуміти, що відбувається на підприємстві у плані годівлі чи ветеринарії, що б можна було покращити. Тому для аналітики, для чіткого розуміння процесів на господарстві забійна дільниця — це додатковий аргумент, який допомагає розвиватися та швидко реагувати”, – зазначає пан Рожко.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button