Новини про м'ясо

Перепелів планує розводити господарство на Чернігівщині

Фермер Андрій Боженко займається створення підприємства з вирощування перепелів. Господарство буде функціонувати на території Іванівської ОТГ на Чернігівщині. Бізнесмен викупив приміщення старої колгоспної ферми і зараз модернізує його.

За планом, у господарстві маточне поголів’я закладуть в серпні, а першу партію продукції підприємець планує продати вже в грудні цього року.

Пан Боженко зазначає, що місцева влада з ентузіазмом сприйняла його ідею, а жителі Іванівської ОТГ зацікавлені в новому підприємстві, адже в сільській місцевості з’явиться кілька нових робочих місць.

“Для нас це — десять робочих місць плюс податки. Відкритість та лояльність до інвесторів з боку місцевого самоврядування, цікава логістика, зменшене податкове навантаження створюють умови для зацікавленості в розміщенні виробничих потужностей в нашій громаді” , – зазначив голова ОТГ Сергій Гарус, повідомляє Kurkul.com.

Ідея розведення нішевих птахів стає дедалі популярнішою в Україні. Так, вже існує кілька десятків господарств, що займаються вирощуванням страусів, а на підприємстві “Мисливський фазан”, що на Київщині, розводять фазанів та іншу дичину.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button