Новини про м'ясо

Перед Великоднем продажі свинини зросли на 20-30%

Минулого тижня закупівельні ціни на живець свиней “просіли” до 40,5 – 43 грн за кілограм, демонструючи припинення панічних карантинних закупівель. Утім, цього тижня, у передсвятковий період, попит на свинину знову зріс і свині забійних кондицій подорожчали. За даними Асоціації “Свинарі України” (АСУ), діапазон котирувань на свинину живою вагою складав 44 – 46,5 грн за кілограм.

“Хоча запровадження карантинних заходів “поламало” звичну динаміку цін закупівлі свинини, проте висхідний рух котирувань та пожвавлення торгівлі свининою напередодні Великодня все ж мало місце. Всупереч песимістичним оцінкам попередніх тижнів, гравці ринку свинини відзначають пожвавлення споживчої активності. Так, окремі оператори зазначають, що продажі свинини цього тижня на 20-30%, а подекуди і на 50% вищі, ніж тижнем раніше. Окремі представники м’ясопереробної галузі зізнаються, що закуплених на цей тиждень об’ємів подекуди не вистачало”, – зазначають в АСУ.

Аналітики асоціації схиляються до думки, що наступного тижня зі зменшенням попиту закупівельна ціна на свинину знизиться. Утім, перед травневими святами висхідний рух котирувань відновиться.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button