Новини про м'ясо

Огляд світових цін на свинину за грудень

За даними Асоціації “Свинарі України” в останньому місяці 2018 року закупівельні ціни на свинину серед основних світових країн-виробників знизились на 2% у порівнянні з листопадом 2018 року. Зокрема, котирування впали у США, Чилі, Канаді, Росії, Аргентині та Бразилії. Натомість у країнах ЄС, Китаї та Мексиці ціни дещо зросли.

У грудні 2018 року бразильські експортери продали 47,7 тис. тонн свинини, це на 8,7% більше, ніж у грудні 2017. У порівнянні з листопадом 2018, в грудні ціни на свинину впали на 2,2%, але втрималися вище позначки 1 долар США за кілограм. Зниження ціни, зокрема пов’язують зі зміною курсу місцевої валюти.

Ціна свинини на внутрішньому ринку Мексики майже не змінилась, але у зв’язку з підвищенням курсу песо у доларовому еквіваленті котирування підвищились на 1% до 1,31 дол. США за кілограм.

Натомість в Канаді та США спостерігалось відчутне падіння закупівельних цін. Так, за місяць в Сполучених Штатах свинина подешевшала на 10,8%, а в Канаді – на 9,7%. У грудні в цих країнах закупівельні ціни опустились нижче рівня 1 долар за кілограм.

Натомість у ЄС у доларовому еквіваленті ціни зросли аж на 8,1%, але це знову ж пов’язують з валютними коливаннями, оскільки посилення попиту в грудні компенсувалось збільшенням об’ємів виробництва.

У Китаї закупівельні ціни підвищились на 1,5%. Експерти АСУ зазначають, що ціновий діапазон по країні дуже широкий – від 1,2 до 2,8 дол. США за кілограм. Причиною такої ситуації є, зокрема, поширення АЧС.

Через збільшення внутрішньої пропозиції на ринку Росії, а також поставки порівняно дешевої свинини з Бразилії та інших країн, у грудні ціни на цей вид м’яса в РФ просіли на 8,9%, порівняно з котируваннями листопада минулого року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button