Новини про м'ясо

Огляд ринку свиней забійних кондицій: середня ціна знизилась

Хоча в другій половині березня діапазон цін на свиней забійних кондицій в Україні залишався стабільним – 39 – 41 гривень за кілограм, середня ціна дещо зменшилась. Зараз живець свиней купують в середньому за 40,3 грн за кілограм. Про це свідчать дані регулярного аналізу ринку від Асоціації “Свинарі України”.

У той же час підвищилась бар’єрна ціна для виходу на український ринок закордонних виробників. Цього тижня вона склала 45 гривень за кілограм. Причиною цьому стало кілька факторів, а саме – підвищення котирувань на європейських ринках та послаблення курсу національної валюти.

“Послаблення середньоринкової ціни на живець свиней забійних кондицій відбулося через епізодичні коливання цін окремих операторів: скореговані на півгривні котирування стали ближчими до нижньої половини цінового діапазону. Тим не менш, на початку третьої декади березня виробники свинини відчули сильніший тиск з боку закупівельників. Останні нарікають на відчутніше послаблення збуту свинини з початком передвеликоднього посту. Виробники при цьому не вважають, що наявна пропозиція живця суттєво перевищує потреби ринку”, – зазначають в АСУ.

Наступного тижня очікується подальший низхідний рух показника середньої ціни. Пожвавлення попиту на ринку свинини прогнозують на початок квітня.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button