Новини про м'ясо

Обсяги виробництва свинини залишаються стабільними

За даними Державної служби статистики січні 2019 року загальний обсяг виробництва свинини в Україні становили 20,6 тис тонн. Цей показник майже не змінився порівняно з даними січня 2018 року, утім спостерігаються коливання в структурі виробництва.

У аналітичному відділу Асоціації “Свинарі України” зазначають: “Виробництво замороженої свинини зросло на 6% — до 1,37 тис. т. Скорочення випуску основної товарної групи — охолоджених свинячих півтуш — на 6,5% (до 14,73 тис. т) компенсувало майже двократне зростання випуску охолоджених необвалених свининячих частин. В наслідок цього сукупне виробництво охолодженої свинини у січні співпало з торічним та склало 18,07 тис. т. Натомість, зменшення обсягів виробництва сушеної, соленої та копченої свинини майже на чверть (0,64 тис. т проти 0,85 тис. т у січні 2018-го) скоротило загальний випуск м’яса свиней у порівнянні з аналогічним періодом минулого року”.

Варто зазначити, що на переробних підприємствах на початку лютого зберігалось 2,57 тис. тонн запасів свинини. Це на 16% менше, ніж на початку лютого 2018 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button