Новини про м'ясо

Обсяги виробництва свинини в ЄС будуть меншими, ніж прогнозувалося

Останній короткостроковий звіт Європейської Комісії щодо сільськогосподарських ринків ЄС представляє тенденції та перспективи для зернових, олійних культур та свинини.

Що стосується свинячого м’яса, то, хоча виробництво в першій половині року скоротилося (-0,9% у річному обчисленні), сприятливі ціни, повернення споживчого попиту та інвестиції сприяли збільшенню виробництва протягом кількох останніх місяців.

Тим не менше, поширення африканської чуми свиней на територію Німеччини, що призвело до заборони експорту, вплине на німецький, а отже, і європейський ринок свинини.

За останніми прогнозами Єврокомісії, виробництво свинини в 2020 і 2021 роках зменшиться на 0,5% і 1% відповідно. Споживання у 2020 році зменшиться на 1,1% до 32,8 кг на душу населення. А от експорт має зрости на 2%.

Експорт свинячого м’яса (без субпродуктів) у першій половині року зріс більш ніж на 15%. Зокрема, обсяги постачання з ЄС до Китаю та В’єтнаму зросли вдвічі.

Випадки АЧС у кабанів у Німеччині призвели до негайних торгових обмежень експорту з Німеччини до ключових партнерів: Китаю, Південної Кореї та Японії. Як наслідок, прогноз на 2020 рік переглянуто у бік зменшення до + 2% у порівнянні з минулим роком.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button