Новини про м'ясо

Обсяги переробки свинини в Україні зростають

За три квартали 2019 року в Україні до 823,1 тис. тонн зросли обсяги переробки м’яса птиці (+12,2%) та до 208,6 тис. тонн збільшилась переробка свинини (+4,4%). Утім, на 7,7% (до 45,9 тис. тонн) зменшились обсяги переробки яловичини. Також на 4,9% зменшились обсяги виробництво ковбас.

Зростання виробництва свинини зумовлене, переважно нарощування обсягів продукування замороженого м’яса, зазначають в Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

“Основний приріст виробництва прийшовся на охолоджені свинячі частини (окости, лопатки, їх відруби та інші елементи), яких цьогоріч випустили на 9,5 тис. тонн більше ніж за аналогічний період минулого року. Проте зменшення випуску охолоджених свинячих півтуш більш ніж на 4 тис. тонн (мінус 2,7%) послабило загальний доробок. Дещо компенсувало втрату виробництво замороженої свинини. За рахунок майже трикратного збільшення випуску морожених окостів, лопаток та їх відрубів, а також восьмивідсоткового збільшення випуску інших морожених частин виробництво мороженого м’яса свиней за аналізований період зросло майже на третину (+3,8 тис. тонн) та склало 15,4 тис. тонн”, – повідомляє аналітичний відділ АСУ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button