Новини про м'ясо

Обсяг імпорту свинини в Китай зросте на 75%

Міністерство сільського господарства Китаю (MARA) оприлюднило Сільськогосподарський прогноз на 2019 – 2028 роки. Очікується, що виробничі потужності свиногосподарств істотно знизяться протягом перших двох років прогнозного періоду, а імпорт суттєво зросте.

Згідно з прогнозами, обсяги імпорту до 2020 року становитимуть 2,1 млн. тонн, що більш ніж на 75% більше порівняно з 2018 р. Таким чином частка Китаю у світовому імпорті зросте з 17% у 2018 році до близько 23% у 2020 році. Більшість додаткового обсягу закордонної свинини має надійти з Бразилії, Канади та Європейського Союзу.

Проте передбачається, що з 2021 року обсяги виробництва в КНР відновляться, а до 2024 року вони досягнуть рівня 2018 року.

Як прогноз від Сільськогосподарської та продовольчої організації ООН FAO Agricultural Outlook, так і дані Міністерства сільського господарства Китаю передбачають, що до 2028 року КНР вдасться повністю подолати наслідки масштабного поширення африканської чуми свиней і виробництво свинини досягне рівня, який промисловість продукувала до початку епідемії АЧС в країні.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button