Новини про м'ясо

Обмеження споживання червоного м’яса не зменшує ризику захворіти на рак

Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендувала скоротити обсяги споживання червоного м’яса, оскільки цей продукт підвищує ризики виникнення канцерогенних захворювань. Утім, такі висновки базувались на обмежених даних. Нещодавно канадські учені довели протилежне твердження – червоне м’ясо майже не впливає на ймовірність розвитку раку.

Дослідники з Університету Далхоузі та Університету Макмастера в Канаді дійшли висновку, що у разі скорочення кількість спожитого червоного м’яса на три порції на тижень протягом 11 років, вірогідність раку зменшується 0,7%, а смерті від хвороби серця – на 0,4%, вірогідність захворіти на діабет другого типу скоротилася б на 0,2%.

Таким чином, дослідники дійшли висновку, що для здоров’я людей ризики споживання червоного м’яса “не такі великі”.

В інтерв’ю для BBC News, один з дослідників, доцент Бредлі Джонстон, сказав: “Правильний вибір для більшості людей, але не для всіх, – продовжувати споживання м’яса. Ми не говоримо, що немає ризику, ми говоримо, що є лише низька вірогідність несприятливого впливу червоного м’яса на здоров’я і скорочення його споживання практично не впливає на ризики захворіти”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button