Новини про м'ясо

“Нива Переяславщини” інвестує 64 млн. доларів у розширення потужностей свинарства

У п’ятницю, 28 грудня, на сайті Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) з’явилося повідомлення про рішення ради директорів банку надати кредит на суму 12,5 млн. доларів США українській аграрній компанії “Нива Переяславщини”.

Ці кошти стануть частиною інвестицій у розширення виробничих потужностей підприємств компанії, які займаються свинарством. Зокрема, планується будівництво нового тваринницького комплексу, м’ясопереробного заводу та підприємства, що буде спеціалізуватися на переробці м’ясних відходів. У цілому проект оцінюється в 64 млн.доларів США.

На сьогодні у власності компанії “Нива Переяславщини” – 10 свинокомплексів, м’ясокомбінат (продукція ТМ “П’ятачок”), цех для забою тварин, комбікормовий завод. Крім цього аграрна група займається рослинництвом.

Нещодавно також з’явилась інформація, що найбільший український виробник і експортер курятини агрохолдинг ПАТ “Миронівський хлібопродукт” (МХП) отримає 120 млн. євро (3,79 млрд. гривень) кредитних коштів. Позику від ING Bank N.V. нададуть одному з підприємств, що входить до складу холдингу – ПрАТ «Зернопродукт МХП».

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button