Новини про м'ясо

Новий виробник “псевдом’яса” з’явився на ринку США

Один з найбільших світових виробників свинини, американська компанія Smithfield Foods оголосила про запуск лінії псевдом’яса на рослинній основі. Нові продукти будуть виходити під брендом Pure Farmland.

Вегетаріанська лінійка представлена ​​8 товарами: різноманітними пиріжками для сніданку, фрикадельками, котлетами, білковими закусками, гамбургерами та ін. Основою продуктів від Pure Farmland є соя. Всі продукти виготовлені з додаванням натуральних ароматизаторів, містять глютен і молочні продукти, і є хорошим джерелом білка. У компанії зазначають: з огляду на те, що соя є повноцінним білком, вона забезпечує рівень усіх незамінних амінокислот, які не може забезпечити більшість інших рослинних білків.

Новини партнерів

Продукцію Pure Farmland позиціонують, як таку, що підійде людям, які дотримуються флекситаріанської дієти: намагаються мінімізувати споживання м’яса, але повністю не відмовляються від продуктів тваринного походження.

Псевдом’ясо – білкова продукція на основі рослинної сировини від Pure Farmland буде доступною у відділах свіжих та охолоджених продуктів роздрібних магазинів США вже в середині вересня. Уся продукція з нової лінії пропонується в екологічній упаковці, виготовленій з застосуванням понад 50% переробленого матеріалу. На ринок США вже вийшли два великих виробники рослинного м’яса.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button