Новини про м'ясо

Новий веганський бургер назвали “тріумфом харчової інженерії”

На Міжнародній Виставці Побутової Електроніки (CES) у Лас-Вегасі відвідувачів дивували не лише телевізором, що може згорнутись в трубку як аркуш паперу чи роботом, що може складати білизну, а й харчовими винаходами. Під час виставки компанія Impossible Foods презентувала свій новий безглютеновий веганський бургер – Impossible Burger 2.0.

З огляду на те, що у грудні минулого року The Economist оголосив 2019 рік “роком веганів”, новий “неможливий бургер” виглядає досить актуально. Технологічне видання Digital Trends, наприклад, назвало Impossible Burger 2.0 “топ-технологією CES 2019” та “тріумфом харчової інженерії”.

Перший бургер компанія випустила у 2016 році. За словами виробника, нова версія Impossible Burger містить на 30% менше натрію і на 40% менше насичених жирів. Пшеничний білок було замінено соєвим, який містить більше амінокислот та робить текстуру “м’яса” більш схожою на натуральну.

У Сполучених Штатах новий бургер спочатку будуть подавати в кількох ресторанах високого класу, а з початку лютого – у всіх ресторанах-партнерах Impossible Foods. Але поки що Impossible Burger, навіть його 1.0 версія, за межами США продається лише у Гонконгу та Макао.

Утім виробники не збираються зупинятись – крім розширення продажів вони планують розширювати асортимент. На черзі – виготовлення псевдояловичого стейка.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button