Новини про м'ясо

Новий тренд: птахофабрики в лісах

Університет Сан-Паулу (USP) провів дослідження життєздатності так званої агролісомеліоративної системи для розведення птахів. Мета полягає в тому, щоб виростити курей в умовах лісу з метою підвищення рівня добробуту та повернення птиці до її «природного середовища».

«Традиційне виробництво птиці часто критикують щодо недостатнього забезпечення добробуту тварин», – каже Ніна Публіо Камареро, агроном і дослідник з школи агрономії в Луїс де Кейроз. Щоб розробити нову систему вільного вигулу, яка могла б відповідати суспільним потребам, вона поєднала виробництво курятини з традиційною сільськогосподарською практикою.

Оскільки потрібно, щоб 20% землі сільськогосподарських угідь Бразилії було засаджено деревами, утримання птахів у цій місцевості могло б створити робочі місця та покращити якість продукції та добробуту тварин. Також вирощування птахів у лісистій зоні господарств допомагає раціонально використовувати територію угідь.

Дослідження показало: оскільки тварини наближалися до природного середовища, в групі зміцнювались ієрархічні стосунки та поведінка домінування. Птахи в системі агролісомеліорації (САФ) демонструють збільшення споживання їжі, а як наслідок, і продуктивності. Крім того, агресивне клювання між птахами спостерігається рідше, також зменшується кількість фізичних пошкоджень курей.

“Агролісомеліоративні системи є дуже перспективними, оскільки наближають як виробництво тварин, так і навколишнє середовище до їх природного стану”, – зазнаають дослідники

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button