Новини про м'ясо

Нові ринки можуть відкрити для експорту 37 видів продукції тваринництва з України

Цього тижня очільниця Держпродспоживслужби Владислава Магалецька взяла участь в сесії “Економічна дипломатія: просування українського експорту та залучення іноземних інвестицій”, що відбулася в рамках Конференції керівників закордонних дипломатичних установ України. Під час події пані Магалецька розповіла про роботу щодо розширення сільськогосподарського експорту як за кількістю напрямів, так і за кількістю найменувань продукції, що постачається до інших країн.

“Розглядаються запити щодо експорту 37 видів продукції тваринного походження та 21 виду продукції рослинного походження. Кожен з них потрібно узгодити на міждержавному рівні і провести значну роботу по алгоритму із шести послідовних дій: запит, оцінка ризику, аудит системи на місці, узгодження двосторонніх документів, інспектування або схвалення підприємств, проведення навчання офіційних ветеринарів та державних інспекторів. Крім того, Держпродспоживслужба ініціювала процес відкриття ринків 24 країн світу в Африці та Азії”, – повідомили у Держпродспоживслужбі.

Владислава Магалецька висловила сподівання, що пандемія коронавірусу не завадить розвитку українського експорту в 2021 році.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button