Новини про м'ясо

Навчання щодо боротьби з пташиним грипом почалися в Одесі

Однією з частин програми прикордонного співробітництва між Україною, Республікою Молдова та Республікою Білорусь є заходи протиепізоотичного спрямування. Цього тижня в рамках програми в Одесі почалися тематичні навчання “Транскордонні захворювання” в частині боротьби з високопатогенним грипом птиці.

У заходах, що триватимуть з 7 по 9 жовтня візьмуть участь 42 особи, а саме: представники Держпродспоживслужби, Міністерства охорони здоров’я, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Міноборони України, а також експерти з Латвії, Республіки Молдова, Республіки Білорусь.

“Робота буде побудована у формі проведення симуляційної вправи щодо ліквідації високопатогенного грипу птиці на регіональному рівні, до якої буде залучено 10 спеціалістів з Міністерства охорони здоров’я України, Головного управління Національної поліції в Одеській області, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, спеціалістів, залучених до роботи Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії”, – повідомили в Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button