Новини про м'ясо

Наслідки АЧС: в’єтнамських свинарів закликають нарощувати виробництво

Африканську чуму свиней у В’єтнамі виявили в лютому цього року. За цей час захворювання поширилось на всі провінції країни. АЧС спровокувала різке зростання цін на свинину. Щоб уникнути катастрофічного дефіциту цього м’яса та врегулювати ситуацію на внутрішньому ринку, влада В’єтнаму закликає свинарські господарства наростити обсяги виробництва.

За лютий-вересень через АЧС в країні знищили близько 5 млн свиней, що складає 18% національного поголів’я. Ціни на свинину за це період зросли на 70%. Наразі кілограм свинини живою вагою в країні коштує близько 2,6 долара за кілограм.

Міністр сільського господарства В’єтнаму Нгуен Зуан Куонг повідомив, що темпи поширення африканської чуми свиней в країні уповільнились. З огляду на це міністерство закликає великі господарства з високим рівнем біобезпеки нарощувати обсяги виробництва.

Варто зазначити, що на ринку В’єтнаму вже почалось часткове заміщення свинини іншими видами тваринного білка. Так, з початку року обсяги виробництва м’яса птиці в країні зросли на 13,5%, виробництво яловичини зросло на 4,2%, а риби та морепродуктів – на 6,1%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button