Новини про м'ясо

Наслідки АЧС: свинину замінюють кролятиною

Через спалахи АЧС на Філіппінах, влада країни прагне заохотити малих фермерів перейти зі свинарства до кролівництва. Вважається, що поголів’я свиней на Філіппінах наразі становить 8,2 мільйона, що на 1,7% менше порівняно з попереднім роком.

Два райони країни з високою щільністю поголів’я свиней, Центральний Лусон та Калабарзон, постраждали від АЧС, а популяція свиней у цій області зменшилася майже на 40%. Більшість фермерських господарств у цьому регіоні вже припинили свою діяльність.

Міністр сільського господарства Філіппін Вільям Дар зазначив, що, хоча міністерство розглядає птицю як основну альтернативу свинині, виробництво м’яса кроликів також може стати хорошою альтернативою.

“Ми розглядаємо всі варіанти продукції, яка може замінити свинину. Кролівництво має порівняно короткий цикл виробництва, що робить його досить рентабельним”, – зазначає пан Дар.

Однак м’ясо кроликів на Філіппінах не є досить популярним. Найбільша пропозиція кролятини в Булакані, провінції, яка вважається основною територією для вирощування кролів.

Нещодавно на Філіппінах провели Перший національний конгрес з кролівництва, метою якого було підвищення обізнаності щодо виробництва кролятини, наголошувалося на тому, що це м’ясо є альтернативним джерелом білка і може бути достатньо прибутковим бізнесом.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button