Новини про м'ясо

“Найгірший спалах в історії”: ситуація з поширенням пташиного грипу в Азії

Під час цього сезону пташиний грип є поширеним явищем в Азії через перелітних птахів, які розповсюджують вірус. Але нові штами захворювання еволюціонували, що за останні 3 місяці призвело до знищення 20 мільйонів курей у Південній Кореї та Японії.

За словами індійського експерта з питань охорони здоров’я тварин та колишнього радника Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Мохінджера Оберої, це “один з найгірших спалахів в історії Індії”.

Уперше про вірус в країні повідомили на початку січня.

“Раптове падіння попиту та цін ускладнює проблеми мільйонів дрібних птахівників у галузі, яка лише нещодавно почала оговтуватися від перебоїв у роботі, спричинених спалахами коронавірусу”, – повідомляє Reuters.

В Японії з листопада 2020 року через спалахи вірусу на 36 птахофабриках, було утилізовано рекордну кількість курей – 5,8 млн. голів. Попередній антирекорд було встановлено в 2005/2006 роках, коли через пташиний грип знищили 5,7 мільйона птахів. У Міністерстві сільського господарства Японії зазначають, що ризик подальшого розповсюдження пташиного грипу залишається високим, оскільки сезон міграції диких птахів триватиме до березня або навіть квітня.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button