Новини про м'ясо

Найбільшу в світі комерційну коптильню відкрили в США

Побудований для компанії StoneRidge (Вісконсін, США), коптильний агрегат надає можливість обробляти понад 6 350 тонн ковбаси та понад 150 мільйонів паличок-закусок на рік.

Коптильню створила компанія Pro Smoker ‘N Roaster. Представники підприємства запевняють, що наразі вона є найбільшою в світі. Трикомпонентна коптильня має місткість 42 вантажівки, оснащена системою генератора гранул Clean SmokingTM з вантажопідйомністю понад 38 тонн.

Революційна технологія гранул Pro Smoker, поєднана зі своєю унікальною системою запалювання, забезпечує найкоротші терміни обробки в галузі, одночасно забезпечуючи більш високі обсяги виробництва, стійкі результати високоякісний аромат та колір виробів.

“Ми в захваті від можливості здійснити проєкт такого масштабу. Наша команда тісно співпрацювала з StoneRidge, щоб оцінити їхні потреби та створити цілком індивідуальну систему копчення, яка оптимізує функціональність та ефективність”, – каже Джо Ханні, президент Pro Smoker & Vortron Smokehouses.

Перший із трьох агрегат на 14 вантажних автомобілів був встановлений на початку грудня, наступні два агрегати, що зараз виготовляються, планується встановити на початку 2020 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button