Новини про м'ясо

Найбільшу суму дотації на ВРХ виділили у Вінницькій області

Наразі сума нарахованих державних дотацій на молодняк великої рогатої худоби найбільша на Вінниччині, про це цього тижня повідомив голова Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації Микола Ткачук.

“Вже другий рік поспіль з Державного бюджету виділяється близько 6,0 мільярдів гривень для стимулювання розвитку галузей тваринництва, садівництва, оновлення машинно-тракторного парку, реалізації інвестиційних проектів, а також розвитку малих форм господарювання на селі”, – зазначив пан Ткачук.

Що ж до дотацій для фізичних осіб на молодняк ВРХ, то очільник галузевого департаменту зазначив: “Загальна сума одержаної дотації на молодняк ВРХ в 2018 році склала 31,6 млн. грн. В 2019 році розширився перелік претендентів на дотацію: надається на телята як народжені в домогосподарствах, так і переміщені від інших осіб. Станом на 01 травня 2019 року до департаменту вже було подано документи від 14 тис. 638 фізичних осіб на 25,5 тис. голів молодняку ВРХ. Сума нарахованої дотації склала 38,9 млн. грн. Це найбільше серед регіонів України. Наразі основна виплата дотацій департаментом завершена”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button