Новини про м'ясо

Найбільшу птахофабрику, що працює від енергії сонця, відкрили в США

В окрузі Каллман, штат Алабама (США), побудували птахофабрику, яка повністю самостійно забезпечує себе електроенергією з допомогою сонячних панелей. Ферма розрахована на 36 тис. курей і є найбільшою автономною птахофабрикою в світі. Над проектом працював Національний центр технологій птахівництва університету Оберн (NPTC) разом з компанією Tyson Foods.

Поряд з автономною птахофабрикою збудували таке ж приміщення для птиці, але на другій фермі немає сонячних панелей – вона традиційно підключена до центральної електромережі. За допомогою двох приміщень буде проведено дослідження, яке дасть зрозуміти, чи вигідно будувати автономні птахофабрики та наскільки екологічною є ця ідея.

Енергозабезпечення нового автономного приміщення здійснюється з допомогою трьох компонентів: сонячних панелей, комплекту акумуляторів і генератора. Протягом року дослідники регулярно перевірятимуть споживання енергії в двох приміщеннях. Дані та висновки, отримані в результаті цього проекту, будуть важливим наступним кроком у визначенні сталих методів та нових форм енергозабезпечення для птахівництва, зазначають розробники. На їх думку, постійне подорожчання електроенергії робить проект автономних птахофабрик досить перспективним.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button