Новини про м'ясо

Найбільше забійне підприємство США закрили через COVID-19

Попри те, що карантинні обмеження не вплинули на роботу підприємств харчової промисловості, зокрема, на м’ясокомбінати, у США вже закрили низку м’ясопереробних підприємств. На роботу боєнь вплинув людський фактор – частина працівників заразились коронавірусом і, для запобігання подальшого поширення хвороби, заводи закрили на карантин.

Така доля спіткала найбільше м’ясопереробне підприємство Сполучених Штатів – бійню компанії Tyson Foods Inc у штаті Айова, яка дозволяла забивати до 10 тис. голів свиней за добу.

Компанія планує перерозподілити постачання живих свиней на забій на інші заводи, пише Reuters. Але чи вдасться повністю владнати проблему таким чином, невідомо. Адже обсяг переробки величезний і потребує значних змін системи логістики та доставки.

Це не єдине м’ясопереробне підприємство, що зупинилось. National Beef Packing Company заявила, що цього тижня також призупинила забій худоби на заводі в штаті Айова з метою профілактики. «Це безпрецедентні часи для нашої галузі», – йдеться в повідомленні компанії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button