Новини про м'ясо

Найбезпечніше свиногосподарство: лише один український виробник сертифікований Global G.A.P.

Система міжнародної сертифікації Global G.A.P. заснована в Європі для позначення продукції, що має високий рівень безпеки для здоров’я та виробництво якої не шкодить довкіллю. Українське підприємство ТзОВ “Ґудвеллі Україна”, що спеціалізується, зокрема, на виробництві свинини, є єдиною українською компанією галузі, яка отримала сертифікат Global G.A.P.

На семінарі “Ефективне свинарство. Продуктивне стадо”, організованому виданням Agroexpert, керівник виробництва ТзОВ “Ґудвеллі Україна” Віктор Робейко розповів про те, як досягти найвищих стандартів якості при вирощуванні свиней та виробництві м’яса.

Ключові думки експерта з цього приводу процитував офіційний портал Асоціації “Свинарі України”.

“Отримати такий сертифікат — не означає кінець старанням. Потрібно постійно “тримати статус”, адже окрім запланованих перевірок у рамках сертифікації бувають ще й незаплановані і до них треба бути готовим завжди. У ТзОВ “Ґудвеллі Україна” одним із ключових викликів для галузі вважають африканську чуму свиней. Тож, у господарстві дотримуються вимог біобезпеки, щоб захиститися не лише від АЧС, а й від інших хвороб. У біобезпеці немає дрібниць, важлива кожна деталь. У нас діє правило, якщо робітник свідомо порушив встановлені правила біобезпеки — на нього чекає звільнення. Українцям ближча по духу європейська культура свинарства. Відтак, до нас потихенько будуть приходити і тенденції щодо вимог споживачів до якості продукції, ведення бізнесу, добробуту тварин, використання антибіотиків у тваринництві тощо”, – зазначає Віктор Робейко.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button