Новини про м'ясо

На третину скоротився імпорт європейської свинини до Кореї

Коронакриза, логістичні проблеми та високі світові ціни на свинину призвели до зменшення обсягів імпорту свинини до Південної Кореї.

За перші шість місяців 2020 року обсяги імпорту свинини до азійської країни знизились на 22%, тоді як показники забою свиней за січень-червень зросли на 4%, порівняно з першим півріччям 2019 року. Зростання внутрішнього виробництва стало причиною скорочення закордонних закупівель, поряд із порушеннями постачань через пандемію коронавірусу та високі світові ціни на свинину спричинені посиленим попитом з боку Китаю. Варто зазначити, що в країні продовжує поширюватися африканська чума свиней, що створює додаткові ризики для галузі.

“Ринок свинячого м’яса Південної Кореї протягом першої половини 2020 року демонструє низхідну тенденцію. Імпорт свіжої / замороженої свинини знизився на 22% порівняно з січнем-липнем минулого року, до 262 тис. тонн. Від цього постраждали всі основні постачальники. Зокрема, імпорт свинини з ЄС скоротився на 31%, до 110 500 тонн”, – зазначає Бетан Вілкінс, старший аналітик Рази з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button