Новини про м'ясо

На ринок вийшли продавці компонентів для штучного м’яса

Один зі світових лідерів у галузі виробництва рослинних олій, компанія Bunge Loders Croklaan, почала випуск складових компонентів для створення штучного м’яса.

Виробник пропонує високостабільні соняшникову, рапсову, кокосову і пальмову олії, що пройшли додаткову обробку. У лінійку пропоновану Bunge Loders Croklaan входять олії для смаку і аромату штучного м’яса, спеціальні жирові фракції і компоненти для надання соковитості текстурі штучного білка, пластівці для надання “мармурової структури” псевдом’ясові. Так, наприклад, лецитин допомагає поліпшити колір поверхні, покращуючи візуальну привабливість.

За словами директора компанії з маркетингу Марко Ставро, вибираючи альтернативи м’ясним стравам, споживач віддає перевагу продукту, який максимально схожий на натуральне м’ясо.

“Жир є основним елементом, який робить рослинні компоненти за сенсорними і кулінарними властивостями схожим на м’ясо. Створення псевдотваринних продуктів вимагає правильних інгредієнтів і технічних знань, які ми можемо забезпечити”, – зазначає пан Ставро.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button