Новини про м'ясо

На ринку України поменшало закордонної свинини

З минулого року в Україні почалося поступове зростання виробництва свинини та нарощування промислового поголів’я. Це, та кілька інших факторів сприяли скороченню обсягів імпорту м’яса свиней. Наприклад, у серпні Україна закупила за кордоном 2,27 тис. тонн свинини, що на 25% менше, ніж у серпні 2018 року.

Варто зазначити, що в порівнянні з показниками липня, у серпні цього року обсяги імпорту все ж зросли – на 11%. Це пов’язано зі стрімким зростанням цін, що спостерігалось на внутрішньому ринку минулого місяця. Утім, з огляду на сезонне зниження котирувань, що фіксується протягом двох останніх тижнів, обсяги імпорту у вересні мають скоротитись.

“Що стосується країн-постачальниць свинини, то цьогоріч Польща “виборола” лідерську позицію: майже половина (47,9%) імпортованої у 2019-му свинини припадає на імпорт з сусідньої країни. Німеччина опустилася на друге місце з менш ніж 20% поставок, а третю сходинку посідають постачальники з Нідерландів з десятою частиною імпорту. Експерти зазначають, що у рамках угоди про вільну торгівлю між Україною та ЄС, до кінця року в межах квот може надійти ще 5,5 тис. т свинини з ЄС”, – повідомили у Асоціації “Свинарі України”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button