Новини про м'ясо

На 85% скоротився обсяг експорту живих кіз з Австралії

У першому кварталі 2020 року експорт живих кіз з Австралії знизився на 85%. Не спостерігається пожвавлення на ринку і зараз, попри те, що сезон мусульманського посту Рамадану є одним із найвигідніших для експортерів живих кіз.

Малайзія – найбільший ринок для австралійських експортерів живої малої рогатої худоби. Утім, цього року країна закрила авіасполучення через коронавірусну кризу. Це призвело до помітного зменшення попиту на кіз.

Новини партнерів

“Живі кози експортуються в Малайзію переважно повітряним шляхом, але після початку глобальної пандемії загальний експорт живих кіз зменшився приблизно на 85%, порівняно з тим же періодом минулого року. Логістичні проблеми та закриття закладів харчування призвели до стрімкого зниження попиту”, – повідомляє профільна асоціація Meat and Livestock Australia.

У той же час, експорт козячого м’яса за перші чотири місяці року знизився на 29% порівняно з аналогічним періодом 2019 року. Світовий попит на козяче м’ясо загалом сповільнився через обмеження, пов’язані з COVID-19 та внаслідок зростання цін на австралійську козлятину. США є основним пунктом призначення австралійського козячого м’яса. Частка країни склала 70% експортованого обсягу в 2019 році, далі йдуть Тайвань, Південна Корея, Тринідад і Тобаго та Канада.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button