Новини про м'ясо

На 85% скоротився обсяг експорту живих кіз з Австралії

У першому кварталі 2020 року експорт живих кіз з Австралії знизився на 85%. Не спостерігається пожвавлення на ринку і зараз, попри те, що сезон мусульманського посту Рамадану є одним із найвигідніших для експортерів живих кіз.

Малайзія – найбільший ринок для австралійських експортерів живої малої рогатої худоби. Утім, цього року країна закрила авіасполучення через коронавірусну кризу. Це призвело до помітного зменшення попиту на кіз.

“Живі кози експортуються в Малайзію переважно повітряним шляхом, але після початку глобальної пандемії загальний експорт живих кіз зменшився приблизно на 85%, порівняно з тим же періодом минулого року. Логістичні проблеми та закриття закладів харчування призвели до стрімкого зниження попиту”, – повідомляє профільна асоціація Meat and Livestock Australia.

У той же час, експорт козячого м’яса за перші чотири місяці року знизився на 29% порівняно з аналогічним періодом 2019 року. Світовий попит на козяче м’ясо загалом сповільнився через обмеження, пов’язані з COVID-19 та внаслідок зростання цін на австралійську козлятину. США є основним пунктом призначення австралійського козячого м’яса. Частка країни склала 70% експортованого обсягу в 2019 році, далі йдуть Тайвань, Південна Корея, Тринідад і Тобаго та Канада.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button