Новини про м'ясо

На 7% знизились закупівельні ціни на свинину в Україні

Після трьох тижнів зростання ціни на живець свиней цього тижня помітно знизились. Падіння котирувань на свиней забійних кондицій склало 6,8%, і наразі середня закупівельна ціна свинини в Україні становить 46,8 грн за кілограм, повідомляє Асоціація “Свинарі України” (АСУ).

“Цього тижня очікування і реальність операторів вітчизняного ринку свинини не співали. Так, в останні дні березня виробники планували реалізувати товарні партії по 46-48 грн/кг. Проте вже у кінці тижня опитування представників м’ясопереробної галузі вказало на зниження мінімальної цінової межі до 45 грн/кг. При цьому, деякі з них зазначали, що у зв’язку з погіршенням продажів та скасуванням замовлень на свинину були змушені відмовлятись від частини попередньо заброньованих партій живця”, – зазначають аналітики АСУ.

Причинами такої зміни на ринку стало зростання пропозиції, через перехід роздрібних торговців з продовольчих ринків, які закрили на карантин, до продажів м’ясопереробним підприємствам. З іншого боку, кілька тижнів активних закупівель дозволили споживачам та м’ясопереробникам накопичити запас свинини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button