Новини про м'ясо

На 65% зросла ціна на свинину в Бразилії

Ціни на свиней забійних кондицій у Бразилії зросли на 65% і спонукали інвесторів вкладати гроші у свинарство. Збільшивши обсяги експорту на 40%, бразильська свинарська промисловість констатує, що 2020 рік був надзвичайно успішним роком для галузі.

Через пандемію коронавірусу попит на їжу зріс у всьому світі, і значна частина бразильського виробництва була спрямована до країн Азії.

Основними покупцями бразильської свинини є Китай та Гонконг. Майже 70% від загального обсягу експорту припадає на ці напрямки.

“Продажі свинини значно зросли завдяки подіям, які сталися в Китаї з африканською чумою свиней. Обмінний курс валют також був дуже сприятливим, тому нам вдалося досягти високої прибутковості в бізнесі”, – заявив Леонардо да Роша, керівник бразильського кооперативу, що займається свинарством.

Через збільшення попиту на свинину ціни швидко підскочили до рекордного рівня. На початку 2020 року фермери отримали ціну 0,83 долара за кілограм, тоді як наприкінці року кілограм живця вже вартував 1,35 долара. Успіх галузі привернув увагу інвесторів. Однак наприкінці цього року аналітики прогнозують зменшення обсягів імпорту свинини в Китай, оскільки країна відновлює поголів’я свиней. Через це попит на свинину, зокрема і на бразильську, на світовому ринку в 2021 році зменшиться.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button