Новини про м'ясо

На 64% зріс імпорт свинини у січні

За минулий місяць Україна закупила за кордоном 1,62 тис. тонн свинини. Це на 64% більше, ніж було імпортовано протягом першого місяця 2020 року, повідомляє Асоціація “М’ясної галузі” (АМГ) з посиланням на ЛІГА.Бізнес.

Зокрема, у січні помітно збільшилась частка закордонних закупівель свіжого та охолодженого м’яса. Тепер вона складає 46% від загального імпорту свинини.

“Ключовими експортерами залишаються країни Євросоюзу – 77,5% від загального обсягу імпорту за січень. В Україні діє імпортна квота для країн ЄС, що передбачає безмитне ввезення 20 000 тонн свинини на рік. Імпорт свинини з Канади досяг 22,5% від обсягу ввезеної продукції з початку року. Три основні чинники, що вплинули на зростання імпорту свинини: закриття Китаєм імпорту з Німеччини в зв’язку зі спалахом африканської чуми; ціни на свинину в ЄС нижчі за українські; збільшення собівартості свинини в Україні… Ціни на напівтуші у ЄС незмінні протягом січня, а ціна на свиней в Україні збільшилася з 37 до 41 грн за кілограм, і подальше її зростання буде провокувати ще більший приріст імпорту і перенасичення ринку пропозицією свинини”, – зазначили в АМГ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button