Новини про м'ясо

На 6% зросли світові ціни на свинину за місяць

У серпні в більшості країн, які є великими гравцями світового ринку, ціни на свинину зросли. Зниження котирувань спостерігалось лише в Мексиці (-13%) та Південній Кореї(-10%) . Суттєво вплинуло на зміну ситуації на глобальному ринку посилення попиту з боку Китаю. У середньому світові ціни на свинину зросли на 6%.

“Драйвером росту слугував активніший попит на імпорту свинину з боку Піднебесної на фоні сезонно обмеженої пропозиції свинини від глобальних країн-експортерів та «збоїв» у роботі м’ясопереробних підприємств через СOVID-19. У наслідок цього, глобальний індекс цін у серпні піднявся на 6 відсоткових пунктів порівняно з липневим показником”, – повідомляє аналітичний відділ Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

За місяць в ЄС закупівеельні ціни на свинину зросли лише на 2%, в той час як зростання котирувань в Китаї склало 4%, в США – 19%, а в Аргентині – 20%. Найбільш помітно ціни на свинину в серпні зросли у Бразилії (+28%).

В Україні вартість живця свиней також зросла.

“Котирування на живець в Україні коливалися в межах 47-48,5 грн/кг, а середня ціна “завмерла” на рівні 47,8 грн/кг (+7,8% до липневої позначки). Фактором підтримки цін слугували обмежені обсяги реалізації через менші прирости товарного поголів’я та “літня” середня забійна маса”, – зазначили в АСУ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button