Новини про м'ясо

На 6% зросло виробництво свинини в Україні

Цього року в Україні зросли обсяги виробництва охолодженого та замороженого м’яса, а от виробництво м’ясопродуктів, зокрема ковбас, скоротилось, повідомляє Асоціація “Свинарі України” (АСУ) з посиланням на Державну службу статистики.

Виробництво ковбасних виробів у січні-серпні скоротилося на 5,5%, порівняно з таким же періодом 2018 року, і становило 310,7 тис. тонн. Свіжого та охолодженого м’яса виготовили на 5,6% більше – 1,2 млн тонн.

За 8 місяців 2019 року найбільш помітно зросло виробництво курятини до 735 тис. тонн. (+17% у порівнянні з січнем-серпнем 2018 року).

“Переробка свинини цьогоріч також пожвавилася порівняно з минулим роком. Сукупний випуск охолодженого, мороженого м’яса свиней та сушених, копчених чи солених делікатесів з неї збільшився майже на 6% — до 186 тис. т. Позитивну динаміку забезпечив майже 4%-вий приріст виробництва охолодженого м’яса, яка становить майже 90% промислового виробництва свинини. З іншого боку, збільшення обсягів випуску замороженої свинини більш ніж на 40% додало ще 4 тис. тонн до загального доробку”, – зазначають в Аналітичному відділі Асоціації “Свинарі України”.

Що ж до інших видів м’яса (яловичини та баранини), то їх сукупне виробництво за 8 місяців скоротилось на близько 25%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button