Новини про м'ясо

На 54%зросли ціни на м’ясо в Данії

Данські виробники свинини досить вдало скористалися роллю постачальників м’яса на китайському ринку після посилення попиту через АЧС. Утім, активізація експорту відобразилась на внутрішньому ринку Данії – ціни на м’ясо в країні, особливо на продукти, що містять свинину, зросли на 54% за 12 місяців. Це може спричинити кардинальні наслідки щодо споживання свинини в Данії, вважає Ларс Ааруп, директор аналітичного відділу данської групи представників роздрібної торгівлі Danish retail business Coop.

“Я не можу пригадати час, коли зростання цін на нашому ринку було настільки швидким. Це означає, що клієнти будуть заміщувати свинину курятиною, поки ціни не знизяться”, – заявив пан Aaруп. За його словами, ціни на свиней у фермерських господарствах зросли на 60% з лютого 2019 року.

У лютому 2019 року 500 грамів фаршу зі свинини та телячого м’яса коштували в Данії близько 23,95 крон (3,53 долара). У жовтні 2019 року той самий товар коштував 29,95 крон (4,41 долара), а в лютому 2020 року – вже 36,95 DKK (5,44 долара).

Аналітики передбачають подальше зростання цін на свинину в цьому році, оскільки очікується, що попит з боку Китаю посилюватиметься.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button