Новини про м'ясо

На 5,5% зросли обсяги переробки свинини в Україні

У період з січня по жовтень включно виробництво свинини на українських м’ясопереробних підприємствах зросло на 13 тис. тонн або 5,5%, порівняно з таким же періодом 2019 року. Загалом, за 10 місяців промисловими компаніями було виготовлено 251,7 тис. тонн свинини, повідомляє Асоціаця “Свинарі України” (АСУ) з посиланням на дані Державної служби статистики.

Виробництво у господарствах населення, навпаки, скорочується. Загалом у всіх типах господарств було випущено 1,33 млн тонн м’яса, жиру та субпродуктів свиней.

Висхідній тенденції промислового виробництва сприяло, переважно, збільшення обсягів виготовлення замороженого м’яса.

“Значною мірою згаданий приріст обумовило активніше виробництво мороженої свинини. Так, хоча частка такої продукції в структурі загального виробництва залишається досить невеликою, проте станом на кінець жовтня м’ясокомбінати випустили 24,4 тис. т такої продукції, тобто на 40% чи майже 7 тис. т більше ніж рік тому. За рахунок цього питома вага мороженого м’яса в структурі виробництва свинини зросла з 7% до майже 10%. Крім цього, на 5,9 тис. т збільшилося і виробництво основного продукту — свіжої, охолодженої та мороженої свинини, яке за звітний період склало 219,7 тис. т. При цьому, хоча понад ¾ цих об’ємів приходиться на охолоджені півтуші, позитивну динаміку забезпечило активніше ніж торік виробництво так званого «крупного куска» — необвалених окостів, лопаток та їх відрубів: якщо за січень-жовтень 2019-го випуск такої продукції склав 12 тис. т, то цьогоріч він зріс на 65% та майже сягнув 20 тис. т”, – зазначають в АСУ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button